Lektorky v Yamaze

učitelky Jablonec nad Nisou:
Jitka Zenklová – předškolní obory – Robátka, První krůčky a Rytmické krůčky
Blanka Havlová – předškolní obory – Robátka a První krůčky
Karolína Svozilová – klávesy
Magda Holá – zobcová flétna
Nikola Poláčková – kytara

Mgr. Jitka Zenklová

Jitka Zenklová
Jsem narozená ve znamení kozoroha 12. 1. 1978, měsíc stál ve znamení ryb a ascendent mám ve střelci. Mám tedy organizační schopnosti, jsem vnímavá, ale občas mluvím rychleji než myslím.
Vystudoval jsem SPgŠ a pak hudbu na VŠ v Ústi nad Labem. Učitelství HV pro všechny typy a stupně škol.
Po studiích jsem 1 rok učila HV na ZŠ na 1. i 2.stupni a okamžitě jsem věděla, tohle tedy ne! Dala jsem se úplně jinou cestou a to cestou alternativní medicíny. Od roku 2002 Spolupracuji s firmou Energy, od roku 2015 jsem začala spolupracovat i se společností Wellu, měřím EAV přístrojem a školila jsem i pro firmu nové zájemce. Vykládám Osho Zen tarotové karty, zajímá mě vše mezi nebem a zemí.
K hudbě mě vrátil můj manžel a poté i naše děti.
Nejvíce mě baví naše rodina, manžel, děti Julinka, Magdalenka a Dan. V současné době mě také nejvíce naplňuje práce v Oříšku, na kurzech Yamahy… Když vidím, jak hudba a perfektně vytvořené metody Yamahy fungují a obohacují všechny děti i rodiče, mám chuť stále více a více zpívat, rozšiřovat to a umožnit každému, ať se přijde pobavit, zazpívat si, učit se a rozvíjet mnoho schopností.

Těším se na vás a vaše děti.
Jitka

Ing. Blanka Havlová


V hudební škole Yamaha v Oříšku vyučuji předškolní obory – Robátka a První krůčky k hudbě. Působím zde již pátým rokem. Původně jsem z Liberce, ale již skoro 15 let je ze mě jablonečák a nyní žiju v Nové Vsi nad Nisou.
Moje původní profese je stavební projektant. Vystudovala jsem ČVUT v Praze – fakultu stavební. Po škole jsem pracovala v projekční kanceláři v Jablonci nad Nisou. Když jsem se stala maminkou, tak můj život začal směřovat jiným směrem. Vrátila jsem se ke všemu, co jsem dělala jako dítě a studentka, co mě velmi bavilo, a to je práce s dětmi. Po mateřské jsem pracovala v Motyčkovic klice v Liberci a v Nové Vsi působím od roku 2009 ve spolku pro volný čas Novovesan. Nyní jsem již několik let předsedkyní spolku Novovesan. Provozuji při spolku Novovesan keramickou dílnu, nabízíme zájmové kroužky. Dále jsem začla spolupracovat s centrem deních služeb v Jablonci nad Nisou a 2 x týdně dělám keramický kroužek pro mentálně postižené klienty. Tato práce mě velmi baví a naplňuje.
Jako dítě jsem zpívala v Severáčku a Mládí, hrála na klavír, flétnu a kytaru. Nyní zpívám v libereckém sboru Kvintus a navštěvuji hodiny kytary. Mezi mé koníčky patří hudba, děti, keramika, cestovaní, turistika, zahrádka a kočky.

Mgr. Magda Holá, DiS.


V Hudební škole Yamaha v Jablonci nad Nisou vyučuje instrumentální program
Zobcová flétna pro děti od 6 let.
Původní profesí programátorka, později vystudovala předškolní pedagogiku a školský managment (zaměření dramatická a hudební výchova – zobcová flétna, klavír) a andragogiku (vzdělávání dospělých). Postupně pracovala jako učitelka mateřské školy a pedagožka se zaměřením na volnočasové aktivity. Nedávno dokončila studium žurnalistiky a v současnosti pracuje na částečný úvazek pro firmu CZ LOKO, a.s. a v ZŠ Nová Ves nad Nisou.

Mezi její zájmy patří sborový zpěv (pěvecký sbor Janáček), hra na zobcovou flétnu (Jablonecká Píšťalka), spolková činnost (Novoveský okrašlovací spolek) a italský jazyk (Společnost přátel Itálie). Dále záliby jako literatura, divadlo, cestování, gastronomie.
Magda

Nikola Poláčková, DiS.Pocházím z Mostu, kde jsem od 4.třídy se začala učit hrát na kytaru u pana učitele Jaroslava Jandery, tenkrát ještě v Lidové škole umění. Po pár hodinách jsem měla jasno – budu jako můj pan učitel! a stalo se :-) Vystudovala jsem Teplickou konzervatoř obor klasická kytara.
Od roku 1999 působím jako pedagog na ZUŠ v Jablonci nad Nisou, kde vyučuji hru na kytaru a hudební nauku.
Mám ráda hudbu skoro všech žánrů, klasickou,irskou hudbu, okouzlilo mě španělské flamenco, dále moderní jako je poprock, bluesrock a rockové balady. Hraji a stále se učím hře na elektrickou kytaru, hrála jsem v dívčí skupině Apple Spice, navštěvuji kurzy v Rockové škole v Praze a spoustu jiných přínosných hudebních kurzů.
Mám ráda tanec, ráda zpívám a sjezduji na lyžích.

Málokdo může říci, že mé povolání je i mým koníčkem.
Nikola

učitelky Liberec – Studio Beruška:
Jitka Zenklová – předškolní obory – Robátka, První krůčky
Blanka Havlová – předškolní obory – Robátka a První krůčky
Jana Pěničková – předškolní obory – První krůčky, Rytmické krůčky
Alena Tichá – předškolní obory – Robátka, První krůčky

Ing. Jana PěničkováMiluji hudbu, jsem naladěná. Již od dětství hraji na klavír a zpívám. Později jsem se naučila hrát i na zobcovou flétnu.
Vlastně jsem vždycky chtěla být učitelkou a zároveň zprostředkovatelkou krásy hudby. Je to tak romantické – balzám pro moji romantickou duši.
Po letech jsem si konečně tento sen splnila a jsem moc ráda, že mohu Vás i Vaše děti přiblížit k hudbě. Stojí to za to!
Děti mě nekonečně okouzlují a ráda se od nich učím. Baví mě, jak jsou opravdové. Buďme také takoví. Hudba nám k tomu pomáhá.

Mgr. Alena TicháHudbou se bavím odmalička. Jako malá holka jsem se učila hrát na zobcovou flétnu (sopránovou i altovou), později na klarinet, kytaru a klavír.
Vystudovala jsem PF UJEP obor ČJ-HV a po absolvování učila na gymnáziu, pedagogické škole a pedagogickém lyceu v Liberci. Prošla jsem mnoha různými hudebními kurzy a semináři.
V současné době dokončuji dálkové studium na Akademii Alternativa v oboru Umělecké terapie se specializací na muzikoterapii.
Baví mě zpívat ve sboru, vyrábět různé dekorativní předměty, kreslit, číst beletrii, hrát si s dětmi, hrát na různé hudební nástroje, chodit do divadla a na koncerty, zdravě vařit, chodit na výlety, jezdit na kole a relaxovat v přírodě.
Těším se na všechna radostná hudební setkávání s Vámi a Vašimi dětmi.