Baby signs – Znakování

Leták kurzy RD final

Program Baby Signs® 
Miminka a batolata dokáží pomocí znaků vyjádřit co potřebují, co je ve světě kolem zaujalo a také jak se cítí ještě před tím než začnou mluvit. Znakování napomáhá rozvoji mluvené řeči, upevňuje pouto mezi rodiči a jejich dětmi, podporuje pozitivní emocionální vývoj, posiluje sebedůvěru dětí, umožňuje dětem sdílet svůj svět, dává impulz k intelektuálnímu rozvoji. Tato světově nejrozšířenější metoda znakové řeči pro slyšící miminka a batolata je založená na dlouhodobém výzkumu a více než 20-leté praxi. Další informace a ukázku materiálů najdete ve videu na YouTube zde
 
Znakujeme se zpěvem a hrou I a II (6 + 6 lekcí)

Kurzy pro rodiče a děti  (6 – 30 měsíců, 1 lekce trvá 45 min.) - začínáme 9.1.2017

Děti se naučí komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách. Rodiče se při kurzech dozvědí praktické rady, jak rozvíjet komunikační, kognitivní a motorické schopnosti svých dětí a sdílí své zkušenosti s ostatními maminkami v kurzu. Děti se seznámí s medvídkem BeeBo, který je v každém kurzu navštíví a pomůže jim učit se znaky. Každý kurz má jiné téma vybrané ze všedního života jako například „při jídle“ nebo „v parku“ a pomůže dětem i rodičům osvojit si znaky z těchto témat.

Témata kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou I:
U jídla, Před spaním, Koupání, Oblékání, Zvířátka, V parku

Témata kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou II:
Pocity, Venku, Na farmě, Bezpečnost, V zoo, Narozeniny

Cena: 2,040 Kč za 12 lekcí včetně zpěvníčku a CD  s písničkami ke kurzu I a II

Možnost ukázkové hodiny, kterou zaplatíte pouze, pokud se rozhodnete v kurzu pokračovat. Zmeškané hodiny bude možné nahradit v některém z dalších kurzů.

Seminář pro rodiče
Dvouhodinový kurz, při kterém se dozvíte vše, co potřebujete k tomu, abyste začali s programem Baby Signs®. Dozvíte se, jak poznáte, kdy je pro Vaše batole nejvhodnější čas začít, jak znakovou řeč učit, jak průběh vývoje komunikace probíhá a jak rozpoznat známky pokroku. Naučíte se prvních 16 znaků a shlédnete krátká instruktážní videa, která vám ukáží, jak znakování v praxi vypadá. Semináře se můžete zúčastnit i s Vaším miminkem. Kurzy jsou také vhodné pro prarodiče a pro každého, kdo pečuje o Vaše dítě.

Doporučujeme zúčastnit se kurzu nejpozději kolem prvních narozenin dítěte, mnoho rodičů však začíná se znakováním dříve a účastní se semináře v prvních měsících po narození dítěte nebo již v těhotenství.
Cena: 499 Kč se základními materiály nebo 879 Kč s Komplení sadou materiálů (Kniha, 2x DVD, 4x leporelo, seznam znaků)

Kontakt: Veronika Reisnerová, veronika.reisnerova@gmail.com,
tel. 724 102 929, www.facebook.com/znakovanisbatolaty

Registrace a další informace  (veronika-reisnerova.webooker.eu)