Lektorky v Yamaze

učitelky Jablonec nad Nisou:
Ing. Blanka Havlová – předškolní obory – Robátka a První krůčky

Lucie Kejvalová – předškolní obory – Robátka a První krůčky

Ing. Jana Pěničková – klávesy, Rytmické krůčky, První krůčky k hudbě

Mgr. Karolína Svozilová – klávesy

Nikola Poláčková, Dis. –  akustická a elektrická kytara

Lucka Poláková – populární zpěv Class Vocals

Mgr. Jitka Zenklová – předškolní obory – Robátka, První krůčky a Rytmické krůčky, Music Parade, klávesy, zobcová flétna

Mgr. Jitka Zenklová

Jitka Zenklová
Jsem narozená ve znamení kozoroha 12. 1. 1978, měsíc stál ve znamení ryb a ascendent mám ve střelci. Mám tedy organizační schopnosti, jsem vnímavá, ale občas mluvím rychleji než myslím.
Vystudovala jsem SPgŠ a pak hudbu na VŠ v Ústi nad Labem. Učitelství HV pro všechny typy a stupně škol.
Po studiích jsem 1 rok učila HV na ZŠ na 1. i 2.stupni a okamžitě jsem věděla, tohle tedy ne! Dala jsem se úplně jinou cestou a to cestou alternativní medicíny.  Poznatky prohlubuji a příroda, duchovno mě zajímají stále. Hudba je mým koníčkem a radost.
Nejvíce mě baví naše rodina, manžel, děti Julinka, Magdalenka a Dan. V současné době mě také nejvíce naplňuje práce v Oříšku, na kurzech Yamahy… Když vidím, jak hudba a perfektně vytvořené metody Yamahy fungují a obohacují všechny děti i rodiče, mám chuť stále více a více zpívat, rozšiřovat to a umožnit každému, ať se přijde pobavit, zazpívat si, učit se a rozvíjet mnoho schopností.

Těším se na vás a vaše děti.
Jitka

Ing. Blanka Havlová

V hudební škole Yamaha v Oříšku vyučuji předškolní obory – Robátka a První krůčky k hudbě. Působím zde již pátým rokem. Původně jsem z Liberce, ale již skoro 15 let je ze mě jablonečák a nyní žiju v Nové Vsi nad Nisou.
Moje původní profese je stavební projektant. Vystudovala jsem ČVUT v Praze – fakultu stavební. Po škole jsem pracovala v projekční kanceláři v Jablonci nad Nisou. Když jsem se stala maminkou, tak můj život začal směřovat jiným směrem. Vrátila jsem se ke všemu, co jsem dělala jako dítě a studentka, co mě velmi bavilo, a to je práce s dětmi. Po mateřské jsem pracovala v Motyčkovic klice v Liberci a v Nové Vsi působím od roku 2009 ve spolku pro volný čas Novovesan. Nyní jsem již několik let předsedkyní spolku Novovesan. Provozuji při spolku Novovesan keramickou dílnu, nabízíme zájmové kroužky. Dále jsem začla spolupracovat s centrem deních služeb v Jablonci nad Nisou a 2 x týdně dělám keramický kroužek pro mentálně postižené klienty. Tato práce mě velmi baví a naplňuje.
Jako dítě jsem zpívala v Severáčku a Mládí, hrála na klavír, flétnu a kytaru. Nyní zpívám v libereckém sboru Kvintus a navštěvuji hodiny kytary. Mezi mé koníčky patří hudba, děti, keramika, cestovaní, turistika, zahrádka a kočky.

Nikola Poláčková, DiS.


Pocházím z Mostu, kde jsem od 4.třídy se začala učit hrát na kytaru u pana učitele Jaroslava Jandery, tenkrát ještě v Lidové škole umění. Po pár hodinách jsem měla jasno – budu jako můj pan učitel! a stalo se 🙂 Vystudovala jsem Teplickou konzervatoř obor klasická kytara.
Od roku 1999 působím jako pedagog na ZUŠ v Jablonci nad Nisou, kde vyučuji hru na kytaru a hudební nauku.
Mám ráda hudbu skoro všech žánrů, klasickou, irskou hudbu, okouzlilo mě španělské flamenco, dále moderní jako je poprock, bluesrock a rockové balady. Hraji a stále se učím hře na elektrickou kytaru, hrála jsem v dívčí skupině Apple Spice, navštěvuji kurzy v Rockové škole v Praze a spoustu jiných přínosných hudebních kurzů.
Mám ráda tanec, ráda zpívám a sjezduji na lyžích.

Málokdo může říci, že mé povolání je i mým koníčkem.
Nikola

učitelky Liberec
Jitka Zenklová – předškolní obory – Robátka, První krůčky
Blanka Havlová – předškolní obory – Robátka a První krůčky
Jana Pěničková – předškolní obory – První krůčky, Rytmické krůčky
Jana Andresová – populární zpěv – class vocals

Ing. Jana Pěničková


Miluji hudbu, jsem naladěná. Již od dětství hraji na klavír a zpívám. Později jsem se naučila hrát i na zobcovou flétnu.
Vlastně jsem vždycky chtěla být učitelkou a zároveň zprostředkovatelkou krásy hudby. Je to tak romantické – balzám pro moji romantickou duši.
Po letech jsem si konečně tento sen splnila a jsem moc ráda, že mohu Vás i Vaše děti přiblížit k hudbě. Stojí to za to!
Děti mě nekonečně okouzlují a ráda se od nich učím. Baví mě, jak jsou opravdové. Buďme také takoví. Hudba nám k tomu pomáhá.